Zu den Inhalten springen
Interner Bereich Raumbelegung
deutsch  english  türk
Yazı büyüklüğü
Schrift größerSchrift kleiner

Klinik ve Enstitülerimizin İletişim Adresleri

Tıbbi bölümlerimizin sekreterlikleriyle doğrudan iletişim kurmak veya gerektiğinde başhekimlerden randevu almak isterseniz, başvuracağınız ilgiliyi bu sayfada kolayca bulabilir ve e-posta, faks veya telefon aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca başhekimlerimize e-posta gönderebilirsiniz. Kliniklerimiz (tıbbi bölümlerimiz) hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen ilgili kliniği tıklayın veya web sayfamızın gezinme çubuğuyla doğrudan „Klinik ve Tıbbi Merkezler“ üzerinden ilgili bölümlere ulaşın.

Hangi bölümle iletişime geçmeniz gerektiğini bilmediğiniz zaman, doğrudan Bilgilendirme Bürosu'na başvurabilirsiniz. Danışmanlarımız size memnuniyetle gerekli bilgileri verecektir. Bilgilendirme Bürosu 0621 8102-0 telefon numarasıyla 24 saat hizmetinizdedir.

Genel Cerrahi ve Visseral Cerrahi

Başhekim Prof. Dr. Knut Böttcher
k.boettcher@diako-ma.de

Sekreterlik Frau Eckert / Frau Haubrich / Frau Öffler 
Tel.: 0621 8102-3001
Faks: 0621 8102-3010

Geriatri

Bölüm şefi Priv. Doz. Dr. Matthias Schuler
m.schuler@diako-ma.de

Sekreterlik Frau Neuwirth-Grewe
Tel.: 0621 8102-3601
Faks: 0621 8102-3610

Kadın Kliniği

Başhekim Dr. Yemenie Aschalew
y.aschalew@diako-ma.de

Sekreterlik Frau Winke
Tel.: 0621 8102-3101
Faks: 0621 8102-3110

Damar Cerrahisi Kliniği

Başhekim Prof. Dr. Gerhard Rümenapf
Sektonsleitung OÄ Dr. Margit Wagenhan
m.wagenhan@diako-ma.de

Sekreterlik Frau Cetin
Tel.: 0621 8102-3801
Faks: 0621 8102-3810

İç Hatalıklar Kliniği I

Başhekim Dr. Klaus Amendt
k.amendt@diako-ma.de

Sekreterlik Frau Schönfelder / Frau Salih
Tel.: 0621 8102-3301
Faks: 0621 8102-3310

İç Hastalıklar Kliniği II

Başhekim Prof. Dr. Dieter Schilling
d.schilling@diako-ma.de

Sekreterlik Frau Caspari
Tel.: 0621 8102-3401
Faks: 0621 8102-3410

Nöroloji Kliniği

Başhekim Dr. Johannes R. Bayerl
j.bayerl@diako-ma.de

Sekreterlik Frau Möhlmann
Tel.: 0621 8102-3501
Faks: 0621 8102-3510

Kaza Cerrahisi ve Ortopedi

Bölüm şefi Dr. Werner Duchªne
w.duchene@diako-ma.de

Sekreterlik Frau Ellner
Tel.: 0621 8102-3011
Faks: 0621 8102-4010

Üroloji Kliniği

Başhekim Priv. Doz. Dr. Reinhold Tschada
r.tschada@diako-ma.de

Sekreterlik Frau Klemt
Tel.: 0621 8102-3201
Faks: 0621 8102-3210

Geriatri Rehabilitasyon Kliniği

Başhekim Dr. Hans-Georg Schäfer
h.schaefer@diako-ma.de

Sekreterlik Frau Schulz
Tel.: 0621 8102-3701
Faks: 0621 8102-3710

Anestezi Bölümü ve Yoğun Bakım Tıbbı

Başhekim Dr. Peter Becker
p.becker@diako-ma.de
Tel.: 0621 8102-4105 und -4106
Faks: 0621 8102-4120

Diakoniekrankenhaus Mannheim GmbH
Speyerer Straße 91-93
68163 Mannheim
Tel.: 0621 8102-0

© Diakonissen Speyer-Mannheim